Putinovi agenti vyčíňali v Bratislave!

Autor: Vladimír Hotár | 19.3.2015 o 10:22 | Karma článku: 7,19 | Prečítané:  2244x

18. 3. 2015, vo večerných hodinách, som sa stal svedkom podivnej udalosti. Záhadní muži v čiernom viedli politickú agitáciu, hraničiacu s nabádaním na terorizmus.

  Oukej, snáď mi prehrešok voči kódexu blogéra vydavateľ odpustí, stali ste sa obeťou hoax.

  Tí muži v čiernom boli - môj sused a ja (keď som šiel vyhodiť smrdutý teskosáčok z kuchyne).

  Chlapci si prosto radi potrkocú o politike, stave Únie, porovnajúc si svoje vízie ozdravných reforiem. Ich zavedením by nepochybne utŕžili každý vlastnú nobelovku. Raz. V inom časopriestore.

  On ten hoax zase nie je úplne ojedinelý. Periodické tlačoviny so „žartom“ pútajúcim pozornosť pracujú často a radi. Lebo veď, to dá rozum, púta pozornosť.

  Na bulvárnom webe sa napríklad krvilačne zdesíme, že: „Zabila ich sekerou!“, ale len ten oný, čo dočíta, zistí, že nervná pani pučila mravce prvým, čo jej prišlo pod ruku. Ale aby som dodržal kolónku politika, vrátim sa k téme putinoagentstva.

  Počas posledného roku titulkočitania seriózneho spravodajstva nadopovaného udalosťami na Ukrajine sme sa dozvedeli, že momentálny šéf všetkého zla na Zemi trpí duševnou poruchou, má nádor na mozgu, má rakoviny, má milenky, nemanželské deti, okráda svoj ľud, otrávili ho, vyhráža sa, bojí sa, dal zostreliť lietadlo, je nepriateľ demokracie, diktátor, ancikrist, reinkarnovaný Hitler, dal príkaz naštartovať svoje hi-tech-té-sedemdesiatdva, by obsadili úbohú ÉÚ. A hneď potom, ako si jeho mužici omočia onuce v Atlantiku, zavedú na euroúradoch ruštinu. Našťastie to ale nemá také jednoduché, lebo nás chráni bratstvo ocele plné zásad a vznešených ideálov. Máme veľké šťastie, že stojíme na správnej strane.

  Bolo by to smiešne, nebyť smutného faktu, že titulky tvoria názory. U podaktorých dokonca svetonázory.

  V našej prečudesnej ľudskej histórii je to od nepamäti tak, že na začiatku každej vojny bola lož. Buď taká prekrásna, že ju všetci hneď chceli, alebo taká nástojčivá, že jej všetci uverili. No a kto nechcel a neveril, či len málo hlasno bečal so stádom, dostal po pysku.

  Bečania sa rozvrstvili. Pochválen buď XY (doplniť podľa vierovyznania), za Internet.

  Aj pán najobľúbenejší prezident Kiska povedali, že práve na ňom sa to propagandou z Kremľa len tak hemží. Platení sme od slova. Vraj, kto je umný, chápe, že pravda je len jedna. Vraj sa nemusí pýtať, kto (konkrétne KTO a na čí príkaz) na východe bombarduje civilistov. Kto pripravil malého Serióžu o ručičky a Natašu o mamičku. Môže za to "vpostaté" Putin. Vraj je úplne v poriadku, keď jedna menšina sa odtrhnúť môže a druhá nemôže. Vraj si treba vybrať, komu stískať guľky, lebo sme malí a slabí. A on neochvejne vie, komu.

  Prosím, neverte mu. My, ruskí agenti, protištátnu činnosť (naivné kritické myslenie) vykonávame na plne dobrovoľnej báze.

  Radi.

  Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
  Pridaj k obľúbeným

  Hlavné správy

  DOMOV

  Novinár Hanus: Keď som zistil, že som sa v kauze Cervanová mýlil, nemohol som spať

  Niektoré katolícke médiá neinformovali o kauze Bezák, lebo sa rozhodli, že budú láskavé, aby neznepokojovali čitateľov, vraví MARTIN HANUS.

  Komentár Zuzany Kepplovej

  Hanus nepísal, aby sa Glváč lepšie cítil

  Martin Hanus tvrdí, že Nitranov si v .týždni spoločne vymysleli.

  TECH

  Ako si vybrať najlepší fotoaparát podľa toho, čo chcete fotiť

  Od lacných kompaktov až po drahú zrkadlovku.


  Už ste čítali?